Battlefield V’in Multiplayer Oynanış Videosu | Turkish Yama
Anasayfa / Oyun Haberleri / Battlefield V’in Multiplayer Oynanış Videosu
Battlefield V’in Multiplayer Oynanış Videosu

Battlefield V’in Multiplayer Oynanış Videosu

Merhaba arkadaşlar  Battlefield V’in Multiplayer Oynanış Videosunu inceleyelim.

FPS oyunlarının krallarından biri olan Battlefield V oyununun Multiplayer modu için “Battlefield 5 Official Multiplayer Teaser” adında bir video YouTube üzerinden yayımlandı. Videoyu izlediğimizde çok kısa olduğunu görmekteyiz.

Fakat kısalığı bizi yanıltmasın. Eminimki videoyu izleyenler heyecanlanmış durumda. Kısa fakat heyecanlı bir video olmuş diyebiliriz.

 

Videoyu izlediğimizde paraşütle atlayan bir adamın olduğunu ve bombardıman uçağını görmekteyiz. Oyun İkinci Dünya savaşını andırıyor da diyebiliriz.
Battlefield V‘in adından o kadar çok bahsediliyor ki. Hadi bakalım, oyun herkesin beklediği gereksinimleri karşılayacak mı ve o kadar konuşulduğuna değecek mi görelim. Ayrıca oyun Battlefield 1’i andırıyor da diyebiliriz. Bakalım, bu oyun Battlefield 1 gibi sevilecek mi, görelim.

Hakkında adamzeki

Boş saatlerini bilgisayar başında geçirmeye meyilli, uzun yıllar bilgisayar ile uğraşmış, ondan fazla diziyi aynı anda takip edebilme yeteneğine sahip, film eleştirmeni ve blogger. Sitemizden Ücretsiz Türkçe Yamaları indirebilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top