Gizlilik | Turkish Yama
Anasayfa / Gizlilik

Gizlilik

turkishyama.com adlı sitemizdeki herhangi bir içeriğin telif hakkının olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle mail adresimiz ile iletişime geçin.

Mail adresimiz: adamzeki@turkishyama.com

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ayrıca kişi haklarına saygılı olmayı ve korumacı amaç gütmeyi vazife seçmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan “yer sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz “uyar ve kaldır” prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, adamzeki@turkishyama.com mail adresinden bize ulaşabilirler.Bizimle iletişime geçilmesi halinde ilgili içeriğin sitemizden en geç 3(üç) gün içerisinde kaldırılacağından emin olabilirsiniz.

Site yönetimiyle iletişime geçilmeden herhangi bir hukuki işlem yapılması durumunda yönetim hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Sitemiz sadece belirli platformlarda (zippyshare ve diğer dosya paylaşım siteleri) alıntı yaparak paylaşım yapar. Kendi sunucumuzda herhangi bir torrent dosyası bulunmamaktadır. Bu sebepten ötürü hiçbir yasal sorumluluktan yükümlü tutulamaz. Bir sorun teşkil edilmesi durumunda iletişime geçebilir, ilgili konunun kaldırılmasını talep edebilirsiniz.

Sitemizden indirilen dosyalardan oluşabiliecek zararlardan yönetim sorumlu tutulamaz.

Scroll To Top