The Witcher Adventure Game Türkçe Yama | Turkish Yama
Anasayfa / Türkçe Yamalar / The Witcher Adventure Game Türkçe Yama
The Witcher Adventure Game Türkçe Yama

The Witcher Adventure Game Türkçe Yama

Merhaba arkadaşlar  The Witcher Adventure Game Türkçe Yaması çıktı. Sitemizden ücretsiz indirebilirsiniz.

Yama Açıklaması

Yama arşivi, oyun içi eğitim videoları dışındaki tüm içeriği Türkçeleştirir. Video içerikler için yapımcı tarafından oyun içi altyazı desteği sunulmamıştır, ancak video dosyaları tercih edilen bir medya oynatıcı ile açılıp izlenebilmektedir. Altyazılar ayrıca düzenlenip yama arşiviyle birlikte yayımlanmıştır. Dilerseniz bu videoları oyunun TheWitcherAdventureGame_Data\StreamingAssets klasöründen bulup altyazılı olarak izleyebilirsiniz. Yabancı dili hiç olmayan arkadaşlar için bu klasörde VideoListesi.txt adında bir dosya mevcuttur. Listeden bakarak izlemek istediğiniz içeriğin hangi dosyada yer aldığını bulabilirsiniz.
Talep olduğu takdirde, ilgili videolar düzenlenip(Türkçe altyazı gömülü) kurulum arşivinden ayrı olarak konuya eklenebilir ve isteyen bu içeriği oyuna aktarıp o şekilde de izleyebilirler. (Eğer çok talep gelirse…)
– Yama arşivi oyunun v1.2.5 sürümüne uyumlu olarak hazırlanmıştır.
– Oyunda internet üzerinden arkadaşlarınızla veya rastgele seçilen oyuncularla oynama seçeneğiniz bulunmaktadır ve karakterler arasında etkileşim söz konusudur. Buna açıklık getirecek olursak, karşılıklı oynadığınız oyuncular eğer Türkçe Yama’yı kurmamış iseler onlardan gelen bazı bildirimler ekranınızda Lehçe olarak görünecektir, sizin gönderdiğiniz bildirimler de onlarda Türkçe olarak görünecektir. Offline olarak oynadığınız oyunlarda böyle bir sorun söz konusu değildir.
– Oyundaki bazı cümleler avrupa dillerinin yapısı baz alınarak bir algoritma tarafından otomatik olarak oluşturuluyor. Söz konusu kısımlarda devrik cümleler olabilir. Yani o cümleler çevirmenin inisiyatifine bırakılmamış, kelimeler o algoritmaya göre sıralanıyor ve ek alıyorlar. Birçok oyun ve program arayüzünde bu tür sorunlara zaten aşinayız. Biz buna Türkçe’nin büyüklüğü diyelim, kalıplara gelmiyor…

The Witcher Adventure Game Türkçe Yama Kurulumu

Yama kurulum bilgileri Setup arşivinin karşılama ekranında ayrıca bildirilmiştir.
– Yama arşivini Yönetici Olarak Çalıştır seçeneği ile çalıştırın.
– Gözat… butonuna basıp oyunun kurulu olduğu dizini gösterin ve Kur butonuna basarak kurun.

(Ör: C:\Program Files\Steam\SteamApps\common\The Witcher Adventure Game)

– Benzer dosyaların bulunduğuna dair uyarı ekranı açıldığı takdirde Tümüne Evet seçeneğini kullanarak işleme devam edin.
– Kurulum sonunda açılan komut penceresine müdahale etmeyin ve sürecin bitmesini bekleyerek kurulumu tamamlayın.
– Çevrilen dil satırları Polski(Lehçe) arşivine işlenmiştir. Oyunu çalıştırdıktan sonra İngilizce arayüzle karşılaştığınız takdirde ana menüde ekranın sol üst köşesindeki Seçenekler kısmına girin ve dil seçeneğini Polski olarak seçin.
– İlgili arşivi kaldırmak istediğinizde oyunun kurulu olduğu dizindeki KALDIR.bat dosyasını çalıştırmanız yeterlidir.

Not: Yama ile ilgili herşeyi yorum yaparak bize bildirebilirsiniz.

Ekran Görüntüleri

The Witcher Adventure Game Türkçe Yama

The Witcher Adventure Game Türkçe Yama İndir

İndirme Linkleri

Hakkında adamzeki

Boş saatlerini bilgisayar başında geçirmeye meyilli, uzun yıllar bilgisayar ile uğraşmış, ondan fazla diziyi aynı anda takip edebilme yeteneğine sahip, film eleştirmeni ve blogger. Sitemizden Ücretsiz Türkçe Yamaları indirebilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top